کیوسک فروش بلیت برای قطار یا مترو یا مترو

April 13, 2022
آخرین مورد شرکت کیوسک فروش بلیت برای قطار یا مترو یا مترو

KINGLEADR یک کیوسک ویژه را برای یکی از مشتریان ما سفارشی کرد، کیوسک برای فروش بلیط قطار یا مترو یا مترو اختصاص داده شده بود و در چند کشور در جنوب شرقی آسیا مستقر شده بود.

 

با استفاده از قابلیت‌های تحقیق و توسعه متعلق به خودمان، بر اساس ایده اولیه مشتری طراحی کردیم و روی نقشه‌های پیش‌نویس و مشخصات کار کردیم، پس از چندین دور بحث فشرده، سرانجام به پیشنهاد نسبتاً بالغی رسیدیم که برای نمونه‌سازی آماده بود.

 

و پس از مدت کوتاهی پس از آزمایش واحد نمونه و کمی تغییر در آن، هم مشتری و هم ما در نهایت به توافق رسیدند و در مورد تمام جزئیات کیوسکی که برای تولید انبوه و عرضه به بازار عرضه شد، تصمیم گرفتیم.

 

این کیوسک عمدتاً شامل یک مانیتور LED، صفحه نمایش لمسی مادون قرمز، یک محفظه / جعبه که از فولاد نورد سرد و با روکش پودری ساخته شده بود، یک کامپیوتر صنعتی، یک یو پی اس، یک دستگاه پخش کننده کارت آی سی، یک دستگاه کارت خوان ATM، یک چاپگر رسید بود. یک چاپگر بلیط، یک پنل LED که برای تبلیغات یا نمایش اعلان بود، یک پذیرنده و توزیع کننده پول نقد، یک گیرنده و توزیع کننده سکه و غیره.

 

"کارکنان KINGLEADER ما را در حین کار با آنها بسیار تحت تاثیر قرار دادند، آنها در کمک به ما برای برنده شدن در مناقصه و سفارشات بزرگ، کار بزرگی انجام دادند ...."محمد آلن، رهبر این پروژه گفت.