اعلام تعطیلات برای جشنواره قایق اژدها

June 2, 2022
آخرین اخبار شرکت اعلام تعطیلات برای جشنواره قایق اژدها

برای جشن گرفتن جشنواره سنتی قایق اژدها در ژوئن 03،2022 یک روز تعطیل خواهیم داشت.

 

KINGLEADER یک پیشگام در صنعت در آوردن راه حل های ورودی سفارشی به واقعیت است.

محیط‌های سخت موبایل با صفحه‌کلیدهای مقاوم KINGLEADER با نور پس‌زمینه قابل تنظیم برای محیط‌های کاری خاص همخوانی ندارند.

 

صفحه‌کلیدهای صنعتی و دستگاه‌های اشاره‌گر KINGLEADER عمر طولانی دارند و در محیط‌هایی که لوازم جانبی معمولی درجه اداری شما دوام نمی‌آورند، مقاوم هستند.

 

صفحه کلیدهای ناهموار، گوی های حرکتی، دستگاه های اشاره گر و محصولات ماوس صنعتی ما با مشخصات NEMA 4، 4X، 12، IP65 تا IP68 مهر و موم شده اند و برای محیط های مرطوب، کثیف و خشن ایده آل هستند.

 

صفحه کلیدهای سخت شده صنعتی و دستگاه های اشاره گر ما در فولاد ضد زنگ، پلاستیک، لاستیک سیلیکونی، رومیزی، پایه پنل، پایه قفسه، OEM / قاب باز، کیوسک/دسترسی عمومی و دارای ویژگی های روشن / نور پس زمینه در دسترس هستند.

 

لوازم جانبی ما در بسیاری از برنامه‌ها از جمله HMI، رابط اپراتور، طبقه فروشگاه، جمع‌آوری داده، IoT (اینترنت اشیا)، کیوسک‌ها، چرخ دستی‌های پزشکی، پایه موبایل و استفاده در فضای باز استفاده شده است.

 

صفحه‌کلیدهای مقاوم KINGLEADER امکان ادغام آسان در ایستگاه‌های کاری یا سایر محیط‌های صنعتی را فراهم می‌کنند.آنها دارای مشخصات NEMA4,4X,IP65 تا IP68 هستند که آنها را قادر می سازد در سخت ترین شرایط زنده بمانند.

 

محصولات KINGLEADER که برای محیط‌های خشن، در دسترس بودن و کاربردهای حیاتی طراحی شده‌اند، مدت‌هاست که مورد تقاضای سازمان‌های دولتی و شرکت‌هایی هستند که در زمینه‌هایی مانند دفاع، امنیت عمومی، حمل‌ونقل، امنیت، آب و برق، معدن، و مخابرات فعالیت می‌کنند.

 

کارخانه‌ها و تجهیزات صحرایی به لوازم الکترونیکی مقاومی نیاز دارند که دوام داشته باشند و در عین حال که در مقابل خطرات زیست‌محیطی مقاومت می‌کنند، خدمات مستمر و قابل اعتمادی را به شما ارائه می‌دهند.

 

سال‌هاست که KINGLEADER در حال طراحی لوازم الکترونیکی صنعتی و مقاوم با دوام و چرخه عمر طولانی است.ساختار، کنترل ها و سایر ویژگی ها قوی تر هستند.